Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Wałczu

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Klauzula o ochronie danych osobowych

Klauzula o ochronie danych osobowych

 

 

Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest: Starosta Wałecki z siedzibą w Wałczu, ul. Dąbrowskiego 17.

 2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: tel. 672508429, e-mail: zk@powiatwalecki.pl.

 3. Dane osobowe będą przetwarzane w związku ze złożoną petycją na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach.

 4. W sytuacji wyrażenia zgody, o której mowa w art. 4 ust. 3 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach, Pani/Pana dane osobowe zostaną udostępnione na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Wałczu.

 5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym w związku z koniecznością zasięgnięcia opinii w sprawie przedmiotu petycji.

 6. Dane osobowe będą przechowywane wieczyście zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz przepisami wykonawczymi ustawy.

 7. Pani/Pan ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 8. Pani/Pan ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 9. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

 10. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w innych celach, niż związane z realizacją przepisów prawa.

 11. Podane przez Panią/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Sylwia Żukowska

Data wytworzenia:
07 cze 2018

Osoba dodająca informacje

Sylwia Żukowska

Data publikacji:
07 cze 2018, godz. 14:48

Osoba aktualizująca informacje

Sylwia Żukowska

Data aktualizacji:
07 cze 2018, godz. 14:48