Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Wałczu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Petycja

 

Imię i Nazwisko lub nazwa podmiotu wnoszącego petycje (w przypadku wyrażenia zgody, o której mowa w art.4 ust.3 ustawy o petycjach)

Petycja

Przedmiot petycji

Data złożenia petycji

Zasięgane opinie

Informacja o sposobie załatwienia petycji

1.

Piotr Sterkowski

 

Petycja

Wnoszący petycję wezwał Radę Powiatu w Wałczu do podjęcia uchwały o treści:„Zgodnie z artykułem 32 Konstytucji RP wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany   w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. W związku z powyższym za niedopuszczalne uważamy jakiekolwiek działania władz międzynarodowych, krajowych czy lokalnych wykluczające społecznie mieszkańców powiatu Wałeckiego z powodów rasowych, religijnych, medycznych czy sanitarnych. Przez działania rozumiemy regulacje prawne, a także wywieranie medialnej czy społecznej presji na urzędników czy funkcjonariuszy, przedsiębiorców, lokalne społeczności czy wspólnoty wyznaniowe, zachęcające do jakiejkolwiek formy segregacji mieszkańców powiatu Wałeckiego. 

14.12.2020

----

Przekazano Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji przeanalizowała petycję i podjęła uchwałę w tej sprawie (posiedzenie Komisji Skarg Wniosków i Petycji 24.02.2021)

Rada Powiatu w Wałczu podjęła uchwałę w sprawie rozpatrzenia petycji.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kinga Kanduła 26-02-2021 10:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 26-02-2021
Ostatnia aktualizacja: Kinga Kanduła 16-03-2021 10:24