Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Wałczu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zgłoszenie udziału w debacie nad Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2019 rok

INFORMACJA

PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU W WAŁCZU

dotycząca zgłaszania się Mieszkańców Powiatu Wałeckiego do udziału w debacie nad

Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2019 rok

Przewodniczący Rady Powiatu w Wałczu informuje o możliwości zgłaszania się Mieszkańców Powiatu Wałeckiego do udziału w debacie nad Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2019r.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad  Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2019 rok, składa do Przewodniczącego Rady Powiatu w Wałczu pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 150 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie. Liczba Mieszkańców mogąca zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby. Mieszkańcy będą zabierać głos według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia.

W związku ze stanem epidemii COVID-19 oraz wprowadzonymi regulacjami prawnymi  w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku  z wystąpieniem stanu epidemii osoby, w tym w zakresie ograniczenia działalności urzędów organów administracji publicznej i jednostek organizacyjnych wykonujących zadania  o charakterze publicznym, osoby które zgłoszą się do debaty, zostaną poinformowane  o sposobie i warunkach technicznych wzięcia udziału w debacie.

Zgłoszenia mieszkańców Powiatu Wałeckiego do udziału w debacie nad Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2019 rok, przyjmowane będą do dnia 26 sierpnia 2020r. 

Sesja Rady Powiatu w Wałczu odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2020r. Obwieszczenie o terminie sesji i porządku obrad zostanie zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego www.bip.powiatwalecki.pl w zakładce Starostwo Powiatowe w Wałczu /Obwieszczenia.

Zgłoszenia należy przesłać pocztą tradycyjną na adres Starostwo Powiatowe  w Wałczu, ul. Dąbrowskiego 17, 78-600 Wałcz (z dopiskiem debata) lub w formie skanu na adres poczty elektronicznej: br@powiatwalecki.pl

Raport o stanie Powiatu Wałeckiego wraz ze wzorem zgłoszenia Mieszkańca są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego  www.bip.powiatwalecki.pl w zakładce Organizacja działania samorządu powiatowego/Raport o stanie powiatu oraz na stronie internetowej Powiatu Wałeckiego www.powiatwalecki.pl w zakładce Rada Powiatu/ Raport  o stanie powiatu.

 

    Przewodniczący Rady Powiatu

                                                                                 /-/ Bogdan Białas

 

Klauzula o ochronie danych osobowych

Formularz zgłoszenia udziału w debacie nad Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2019 rok

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kinga Kanduła 06-07-2020 15:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 06-07-2020
Ostatnia aktualizacja: Kinga Kanduła 23-06-2021 11:17