Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Wałczu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu w Wałczu dot. zgłaszania się mieszkańców Powiatu Wałeckiego do udziału w debacie nad Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2018 rok

Przewodniczący Rady Powiatu w Wałczu informuje o możliwości zgłaszania się mieszkańców Powiatu Wałeckiego do udziału w debacie nad Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2018 rok.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad  Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2018 rok, składa do Przewodniczącego Rady Powiatu w Wałczu, pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 150 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie.

Zgłoszenia mieszkańców Powiatu Wałeckiego do udziału w debacie nad Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2018 rok, przyjmowane będą do dnia 26 czerwca  2019r.  w Starostwie Powiatowym  w Wałczu, ul. Dąbrowskiego 17 (pok. nr 208,  p.II - Biuro Rady Powiatu) w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30. 

Raport o stanie Powiatu Wałeckiego wraz ze wzorem zgłoszenia mieszkańca w debacie oraz informacja o terminie sesji Rady Powiatu w Wałczu będą dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego  www.bip.powiatwalecki.pl w zakładce Organizacja działania samorządu powiatowego/Raport o stanie powiatu oraz na stronie internetowej Powiatu Wałeckiego www.powiatwalecki.pl w zakładce Rada Powiatu/ Raport  o stanie powiatu.

 

Zgłoszenie udziału w debacie nad  Raportem o stanie Powiatu Wałeckiego za 2018 rok - formularz

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kinga Kanduła 16-05-2019 13:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kinga Kanduła 16-05-2019
Ostatnia aktualizacja: Kinga Kanduła 16-05-2019 13:37